Sveiki užsukę į BUYUK.lt!
PRISIJUNGTI    |    REGISTRUOTIS
BuyUSA.lt

Apie eBay

Ebay – didžiausias ir žinomiausias aukcionų (varžytinių) tinklalapis visame pasaulyje. Čia savo prekes siūlo įvairiausių žemynų pardavėjai, gausu tiek pigių prekių iš Kinijos, tiek ir aukštos kokybės pasiūlymų iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Didžiosios Britanijos ar kitų valstybių. Europos Sąjungos piliečiams palankiausiais pirkimas eBay Didžiojoje Britanijoje, kadangi čia bene didžiausias pasirinkimas iš Europos valstybių bei nėra muito, bei pridėtinės vertės (PVM) mokesčių, kurie taikomi siunčiantis prekes ne iš ES valstybių.

Tačiau, net ir perkant eBay Didžiojoje Britanijoje ne visi pardavėjai sutinka prekes siųsti į Lietuvą. Taip gali būti dėl pakankamai didelių siuntimo kaštų. Jei tokie apribojimai taikomi ir Jūsų išsirinktai prekei – nenusiminkite, kreipkitės į BuyUK.lt – mes esame patikimi eBay tarpininkai, kurie gali išspręsti šią problemą ir parvežti Jūsų išsirinktas prekes iš Anglijos į Lietuvą.

Pirkimas eBay Anglijoje naudojantis BuyUK.lt paslaugomis suteikia progą įsigyti beveik bet kokias prekes, kurias pardavėjas siunčia tik į kitas Anglijos vietoves. Be visa to, verta žinoti, kad tarpininkavimo mokestis yra pakankamai nedidelis, todėl pirkinio kaina stipriai neišauga.

Ebay tarpininkai gali palengvinti Jūsų pirkimą, paspartinti įsigijimą, kadangi atskirai tartis su pardavėju dėl išimtinių siuntimo į Lietuvą galimybių ar ieškoti galinčio persiuntimu užsiimti draugo emigravusio į Didžiąją Britaniją tikrai atima nemažai laiko. Be visa to, prekės kaina gali išaugti pakankamai daug. Tuo tarpu perkant per tarpininkus viskas atliekama greičiau ir, dažniausiai, pigiau.

Pirkimas eBay daugeliui išbandžiusiųjų tampa malonesniu nei apsipirkinėjamas fizinėse parduotuvėse, kurios ne tik atima daug laiko, bet ir taip pat daugeliu atveju yra brangesnės. Be to, perkant internetu garantuojamas anonimiškumas, galite išvengti pašalinių akių, rinktis prekes atsargiai, palygindami kainas ar kitas savybes, o svarbiausia tai, kad visa tai atliekama nekeliant kojos iš namų, bet kuriuo paros metu.

BuyUK.lt – kokybiškai ir profesionaliai dirbantys ebay tarpininkai suteiks jums galimybę įsigyti jūsų norimas prekes iš Anglijos su minimaliomis siuntimo išlaidomis bei greitai ir saugiai pristatys jas į Lietuvą.

MB "BUYUK"
Įm.kod: 303051280
Banko pavadinimas: AB "Swedbank"
Banko kodas: 73000
Banko sąskaita: LT207300010135260958

El.paštas:
info@buyuk.lt

My status

2015

Copyright © BuyUk.lt  | Blogas | Google Adwards |